Толстовка жіноча на блискавці темно-теракотова

- Немає в наявності
- Код: 2-46504
965 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Толстовка жіноча на блискавці темно-теракотова
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 75% бавовна, 21% поліефір, 4% спандекс |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 46504 |
| Довжина рукава | 54,1-54,8 см |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Параметри виробу | 60 см |
| Розмір | S |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Тканина | 2-нитка |
| Ширина під проймами | S - 48 см; M - 50 см; L - 52 см |
- Ціна: 965 ₴









