Жіночий в'язаний светр із вирізом на плечі темно-бежевий із молочним низом

- Немає в наявності
- Код: 2-102071
1 265 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий в'язаний светр із вирізом на плечі темно-бежевий із молочним низом
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 60% акрил, 20% вовна, 20% поліамід |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102071 |
| Довжина рукава | 68 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри виробу | 66 см |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 57 см |
- Ціна: 1 265 ₴










