В'язаний жіночий джемпер в смужку

- Немає в наявності
- Код: 3-1416
688 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У цьому в'язаному молодіжному джемпері твої комфортні образи в осінньо-зимовий сезон будуть ще й у тренді завдяки малюнку в горизонтальну смужку.
У моделі пройми опущені, а довгі рукави закінчуються високими в'язаними манжетами з тонкою резинкою, що вшита по краях. Низ виробу прямий та доповнений в'язкою у вигляді манжети. Кругла горловина обшита коротким коміром-стійкою.
Вибирай стильний одяг для жінок за найвигіднішою ціною, купуй модні новинки в інтернет-магазині LUREX!
| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Вид виробу | Джемпер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 47 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Машинне в'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 70% шерсть, 30% акрил |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | смужка |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина по низу, см | 54см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
- Ціна: 688 ₴







