Короткий джемпер із рваними краями

- Немає в наявності
- Код: 3-1226
1 100 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джемпер |
| Довжина переду виробу, см | 37 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 83% бавовна, 17% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | ажурне в'язання |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | укорочений |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
- Ціна: 1 100 ₴







