Комплект постільної білизни First Choice Deluxe Satin 200х220 New Trend Fume

- Немає в наявності
2 737 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі:Тип комплекту: євро1 х Підковдра: 200 х 220 см1 х Простирадло: 240 х 260 см4 х Наволочки: 50 х 70 смУвага!У кожній партії є різна комплектація набору наволочок.Може бути набір: 2 шт. 50 * 70 см, 2 шт. 70 * 70 см.Може бути набір: 4 шт. однакові.Тканина: сатинСклад: 100% бавовнаВиробник: ТуреччинаОписПостільна білизна турецького виробництва, бренд First Choice®.Серія постільної білизни Deluxe Satin виготовлена з сатину, бавовна 100%. Сатинову постільну білизну традиційно є лідером продажів в сегменті постільної білизни. У фарбуванні використовується реактивна технологія, яка дозволяє збільшити стійкість фарбування при використанні мінімальної кількості хімічних реактивів.Deluxe Satin або «бавовняний шовк» це сатин високої якості, який виходить завдяки особливому плетіння спеціально обробленого волокна. 100% бавовняне волокно шліфують і скручують, і тільки після цього виготовляють. Причому, чим більше була скручена нитка, тим яскравішим є блиск матеріалу. Такі тканини дуже стійкі до зносу. В результаті особливого, щільного плетіння виходить міцне, але м'яке на дотик і з глянцевою поверхнею полотно. У таку тканину добре проникають барвники і міцно в ньому закріплюються. Deluxe Satin практично не мнеться, тому ліжко з нього завжди виглядає охайним і не вимагає прасування.First Choice® використовує сатин європейського стандарту, відповідно до якого тканину проходить процес мерсеризації, після чого у бавовни з'являються нові властивості.Постільна білизна виготовлена з натуральних екологічних матеріалів, що сприяє хорошому сну і відпочинку, це можливість зробити ваше спальне місце красивим і затишним, завдяки широкому вибору текстури та кольорів тканини. Купуючи постільну білизну ви отримуєте якісну тканину і сам продукт. Наявність постільної білизни це рішення проблеми, коли гості залишилися на ніч, ви завжди зможете застелити ліжко красивим білизною. Постільна білизна, це універсальний подарунок до свята.Відео-огляд товаруПереваги Deluxe Satin:Така пряжа набуває невеликий, благородний блиск.При фарбуванні її кольори виходять яскраві, насичені і дуже стійкі.Така бавовна добре вбирає вологу.Пряжа міцніша звичайної - великий плюс, так як звичайний бавовна не є особливо міцною тканиною.Вироби з таких тканин майже не мнуться і не піддаються усадці при пранні також плюс перед звичайним бавовною.На дотик тканина дуже м'яка і шовковиста.Як доглядати?Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.Рекомендації:Рекомендовано міняти постільну білизну два рази на місяць.Увага!* * Колір і відтінок може відрізнятися, в залежності від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 260 см |
| Довжина простирадла | 280 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Тематика декору, малюнка | Однотонні |
| Тип сировини | Натуральне |
- Ціна: 2 737 ₴

