Постільна білизна First Choice Jacquard Satin 200 х 220 см Wella cinnamon

- Немає в наявності
- Код: KY-31106
3 204 ₴
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
Деталі:
Тип комплекта: євро
1 х Підковдра: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
4 х Наволочки
Тканина: сатин-жакард
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Увага!
У кожній партії є різна комплектація набору наволочок.
– Може бути набір 2 х 50 * 70 см і 2 х 70 * 70 см
– Може бути набір 4 х 50 * 70 см
Опис
Постільна білизна турецького виробництва, бренд First Choice®.
Серія постільної білизни Jacquard Satin виготовлена з сатину, бавовна 100%. Сатинова постільна білизна традиційно є лідером продажів в сегменті постільної білизни. У фарбуванні використовується реактивна технологія, що дозволяє збільшити стійкість фарбування при використанні мінімальної кількості хімічних реактивів.
First Choice® використовує сатин європейського стандарту, відповідно до якого тканина проходить процес мерсеризації, після чого у бавовни з'являються нові властивості.
Постільна білизна виготовлена з натуральних екологічних матеріалів, що сприяє хорошому сну і відпочинку, це можливість зробити ваше спальне місце красивим і затишним, завдяки широкому вибору текстури та кольорів тканини. Купуючи постільну білизну ви отримуєте якісну тканину і сам продукт. Наявність постільної білизни це вирішеня проблеми, коли гості залишилися на ніч, ви завжди зможете застелити ліжко гарною білизною. Постільна білизна, це універсальний подарунок до свята.
Відео-перегляд товара
Тканина
Стильна колекцію Jacquard Satin створена з екологічно чистої, 100% натуральної бавовняної тканини.
Сатин-жакард – ідеальна тканина для пошиття багатьох типів виробів, від одягу до постільної білизни. Технологічно сатин виготовляють шляхом подвійного переплетення бавовняних натуральних ниток, в зв’язку з чим тканина має право називатися екологічною. Одержуване полотно досить щільне, однак незважаючи на це має шовковисту структуру і глянсовий блиск. Саме за зовнішні властивості сатин так поважаємо.
Перевага Jacquard Satin
- Така пряжа набуває невеликого,благородного блиску.
- При фарбуванні її колір виходить яскравим, насичений та дуже стійкий
- Така бавовна добре вбирає вологу
- Пряжа міцніша за звичайну- великий плюс,тому що звичайна бавовна не є особливо міцною тканиною
- Вироби з таких тканин майже не мнуться і не піддаються усадці при пранні також плюс перед звичайною бавовною
- На дотик тканина дуже м'яка та шовковиста
- Прощупується візерунок
Як доглядати?
Можна використовувати ручне та машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господарки рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано міняти постільну білизну два рази на місяць.
Компанія
First Choice заснований в 1999 році у Денізлі (Турція), зайняла своє місце в цьому секторі, і її динамічна, молода та професійна команда, постійно оновлює свою групу продуктів, не жертвуючи якістю лінії. В даний час ними експортуються: Німеччина, Україна, Азербайджан, Алжир, Казахстан, Лівія, Болгарія. Завдяки своїм зростаючим вимогам, він завжди оновлював свою сучасну виробничу лінію, яка постійно нарощувала свої потужності.
Увага!
*
* Колір та відтінок можуть відрізнятися залежно від параметрів дисплея (яркість, контраст, насиченість), а також освітлення.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип тканини | Жаккард/Сатин |
| Оздоблення та прикраси | Жакардовий візерунок |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Простирадло на гумці | False |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Темно-червоний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 |
| Довжина простирадла | 260 |
- Ціна: 3 204 ₴









