Набір велюрових серветок Selin Damla, кремовий

- Немає в наявності
- Код: KY-33113
1 246 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі Матеріал: велюрКількість серветок: 5 шт.Розміри серветок:39х90 см (2 шт) 39х39 см (2 шт) 39*134 см (1 шт)Виробник: Туреччина Короткий описНеймовірно розкішні велюрові серветки з вишуканим мереживом! Це відмінний декор, який перетворює зовнішній вигляд столу, роблячи його витонченим і шляхетним! По доріжці-раннеру прикрашають комоди, журнальні столики, тумби та інші поверхні в інтер'єрі!Набір складається з 5-ти серветок різного розміру, в кремовому кольорі.Зробити замовлення в нас дуже просто, наші менеджери завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радіємо своїм постійним клієнтам знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки.Ми гарантуємо: • 100% оригінальності продукції; • повернення/обмін товару у разі браку; • повернення/обмін в разі того, якщо колір, розмір і т. д. не підійшов.МатеріалВелюр – це натуральний щільний матеріал з густим і м'яким оксамитовим ворсом на одній стороні поверхні і повністю гладкий з вивороту. Це повітропроникний матеріал, не втрачає форму і вигляд протягом тривалого часу, і при цьому не мнеться. Велюр – натуральна шкіра.Переваги тканиним'яка і приємна; не мнеться; зносостійка; практична; шикарний зовнішній вигляд.Як доглядати?1.Прати товари з велюру можна в машинці, проте в делікатному режимі при температурі 30 градусів.2. Рекомендується використання м'яких миючих засобів без різних хімічних добавок.3. Щоб не порушувати однорідність ворсу і його напрямків, велюр краще дбайливо віджимати руками. Воді, що залишилася потрібно дати можливість стекти.4. Велюр зазвичай не мнеться, тому прасувати не треба, однак, якщо виникає така необхідність, робити це краще з виворітного боку при невеликих температурах з використанням парового зволожувача.5. Вироби з натурального велюру краще чистити сухою губкою.6. Періодично велюр слід чистити сухою спеціальною щіткою від пилу і дрібних частинок.КомпаніяSelin – компанія, створена в 2000 році у складі INTEKS EV TEXTILE. Вона внесла нову естетику та стиль на існуючий ринок домашнього текстилю. SELIN – відомий турецький бренд, під ним виробляють товари для домашнього текстилю. А саме: набори покривал з наволочки, скатертини, столові прибори та комплекти постільної білизни. Завдяки своєї клієнтської мережі, що включає всю Туреччину, вона зміцнює зв'язки з турецькими республіками та країнами Близького Сходу, , а також з внутрішнім ринком. В целом компания экспортирует свою продукцию в 15 стран вместе с экспортом в Америку и европейские страны, который начался в 2012 году.Внимание!** Цвет и оттенок может отличаться, в зависимости от настроек монитора (яркость, контраст, насыщенность), а также освещение.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selin |
| Колір | Кремовий |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Матеріал | Оксамит |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Серветка-підставка під прилади |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Форма скатертини | Овальна |
| Кількість серветок | 5 шт. |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 39 см |
| Ширина серветки | 39 см |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 90 см |
| Ширина доріжки | 39 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 |
- Ціна: 1 246 ₴



