Жіночий однотонний джемпер oversize фасону — молочний колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-01436
700 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Краса, комфорт і нічого зайвого — цей однотонний джемпер ідеально підходить на кожен день. З ним ти можеш носити різний одяг, від трендових джинсів і класичних штанів до кокетливих коротких і довгих спідниць.
У кофточці oversize фасон, пройми опущені.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Вид виробу | Джемпер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джемпер |
| Довжина переду виробу, см | 59 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Машинне в'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 50% хлопок, 50% акрил |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
- Ціна: 700 ₴








