Жіноча кофта-поло на блискавці в рубчик — світло-коричневий колір, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-01472
690 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Хіт цього сезону — кофта на блискавці — вже чекає на тебе в нашій новій колекції! Така річ легко впишеться у твій гардероб і додасть образам трендових ноток.
Виріб має укорочену довжину та виготовлений із приємного та порівняно щільного машинного в'язання в рубчик. Кругла горловина доповнена коміром-поло.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Машинне в'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 50% поліестер, 20% віскоза, 30% pes |
| Стиль | діловий/офісний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | рубчик |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість матеріалу |
| Фасон | поло |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 31 см |
- Ціна: 690 ₴







