Жіночий в`язаний джемпер темно-бежевий з хвилястими візерунками

- Немає в наявності
- Код: 2-200236
1 135 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий в`язаний джемпер темно-бежевий з хвилястими візерунками
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 50% хлопок, 50% акрил |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200236 |
| Довжина рукава | 54-57 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри виробу | 50-58 см |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 54-58 см |
- Ціна: 1 135 ₴










