В'язана кофта-сітка прямого крою — кавовий колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-2756
600 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
З такою ажурною в'язаною кофточкою від LUREX ти будеш у тренді в новому сезоні! Її оригінальне в'язання дає змогу створювати модні поєднання з топами, жіночими майками і навіть із білизняними платтями.
У моделі прямий низ і довгі рукави закінчуються манжетами. Кругла горловина доповнена тонкою окантовкою з подвійного машинного в'язання.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 47 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 50см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | ажурне в'язання |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Колір | Кавовий |
| Ширина по низу, см | 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
- Ціна: 600 ₴






