Коротка в'язана кофта з коміром в смужку - бежевий колір, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-5573
930 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З такою молодіжною в'язаною кофтиною твої звичні вбрання цієї осені заграють по-новому. Все завдяки трендовому малюнку в горизонтальну смужку та наймоднішому фасону.
Модель йде з опущеними проймами та довгими рукавами, а кругла горловина доповнена високим відкладним коміром з розрізом та V-подібним вирізом спереду по центру.
Визначте розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 40см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 51 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | смужка |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 49 см |
- Ціна: 930 ₴










