Жіноча трикотажна кофта з коміром на блискавці чорна

- Немає в наявності
- Код: 2-69064
695 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча трикотажна кофта з коміром на блискавці чорна
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОмодаДомТекстиль |
| Колір | Чорний |
| Склад | 76% поліестер, 24% акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Трикотаж |
| Матеріал | Трикотаж |
| Сілует | Прямий |
| Довжина рукава | 53,5 см |
| Артикул | 69064 |
| Ширина під проймами | 55 см |
| Малюнок тканини | меланж |
| Параметри виробу | 60 см — спереду; 63,5 см — ззаду |
- Ціна: 695 ₴







