Жіночий в'язаний джемпер в кіску - кавовий колір, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-12020
752 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трендова фактура цього вкороченого джемпера вмить перетворить твої звичні вбрання.
Ця модна кофточка повністю виконана з машинної в'язки та прикрашена візерунками з кісок. Краї прямого низу, довгих рукавів, а також бейка на круглій горловині йде з в'язки в рубчик. Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Склад тканини | 80% акрил, 20% хлопок |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | косички |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Колір | Кавовий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55 см |
- Ціна: 752 ₴









