Жіноча вітровка світло-бежевого кольору (L-XL)

- Немає в наявності
- Код: 2-32857
1 895 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L-XL |
| Артикул | 32857 |
| Довжина рукава | S-M — 54,5 см; L-XL - 55,5 см |
| Матеріал | Плащівка |
| Параметри виробу | 68 см — спереду; 70 см — ззаду |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Плащовка |
| Ширина під проймами | S-M - 66 см; L-ХL - 70 см |
- Ціна: 1 895 ₴






