Жіноча куртка-косуха з нашивками - коричневий колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-2976
3 960 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочеш купити куртку жіночу онлайн - дивись модні новинки в інтернет-магазині LUREX, тут на тебе завжди чекають вигідні ціни та кращі тренди!
З цією косухою твій модний образ виглядатиме яскраво та стильно. Модель йде на тонкій підкладці та з довгими рукавами. Попереду курточка застібається на косу блискавку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка зі шкірозамінника |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 48см; L - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 75см; M - 76см; L - 77см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 55% поліуретан, 45% поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | напис |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 49см; M - 51см; L - 53см |
- Ціна: 3 960 ₴









