Жіноче коротке пальто oversize темно-шоколадне (S-M)

- Немає в наявності
- Код: 2-69090
2 135 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 50% віскоза, 46% поліестер, 4% еластан |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S-M |
| Тканина | Трикотаж пальтовий |
| Матеріал | Трикотаж пальтовий |
| Сілует | Прямий |
| Довжина рукава | S-M - 54 см; L-ХL - 54,5 см |
| Артикул | 69090 |
| Ширина під проймами | S-M — 55,5 см; L-ХL - 59,5 см |
| Ширина по талії | S-M - 57 см; L-ХL - 61 см |
| Ширина по стегнах | S-M — 55,5 см; L-ХL - 59,5 см |
| Малюнок тканини | меланж |
- Ціна: 2 135 ₴










