Жіноче коротке пальто oversize бежеве в гусячу лапку (L)

- Немає в наявності
- Код: 2-69091
2 665 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женское короткое пальто oversize бежевое в гусиную лапку
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 70% вовна, 30% поліамід |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
| Тканина | Твід |
| Матеріал | Твід |
| Сілует | Прямий |
| Довжина рукава | S - 54 см; M - 54,5 см; L - 55 см |
| Артикул | 69091 |
| Ширина під проймами | S - 52 см; M - 54 см; L - 56 см |
| Ширина по талії | S - 52 см; M - 54 см; L - 56 см |
| Ширина по стегнах | S - 52 см; M - 54 см; L - 56 см |
| Малюнок тканини | клітинка |
- Ціна: 2 665 ₴









