Жіночий светр oversize з леопардовим принтом - сірий цвет, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-2394
1 100 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
З цим модним в'язаним светром жіночим від LUREX ти отримаєш максимум тепла та затишку!
Модель повністю пошита з ворсистої пряжі з леопардовими плямами. Горловина виконана суцільнокроєним коміром. У светрі лінія плеча опущена, прямий низ і довгі рукави йдуть без манжети.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Светр |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Склад тканини | 75% акрил, 18% поліестер, 7% еліт |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | леопардовий |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
- Ціна: 1 100 ₴





