Жіноче велюрове боді без рукавів чорне (S)

- Немає в наявності
- Код: 2-69278
590 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче велюрове боді без рукавів чорне (S)
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Силует | Прилеглий |
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69278 |
| Довжина виробу | S - 74см; M — 74,5 см — спереду; S - 83,5 см; M — 84 см — ззаду см |
| Матеріал | Велюр |
| Розмір | S |
| Тканина | Велюр |
| Ширина по стегнах | S - 37 см; M - 39 см |
| Ширина по талії | S - 31,5 см; M - 33,5 см |
| Ширина під проймами | S - 36 см; M - 38 см |
- Ціна: 590 ₴





