Жіноча вітровка у комплекті з бананкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-5202
1 275 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Жіноча вітровка у комплекті з бананкою — сучасний та зручний вибір для активного щоденного стилю. Легка і практична, вона має вільний фасон, що дарує комфорт і дозволяє створювати модні невимушені образи.
Модель виконана з горловиною-стійкою та довгими рукавами на резинці, що забезпечують захист від вітру.
Доставка лише Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | 56 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 38см |
| Застібка | Блискавка |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% поліестер, 20% нейлон |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Колір | Молочний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
- Ціна: 1 275 ₴





