Жіноча вітровка з кольоровою підкладкою - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-7805
1 700 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Жіноча вітровка з кольоровою підкладкою — стильна та практична модель для прохолодної погоди. Контрастна підкладка додає виробу яскравого акценту та робить образ більш виразним.
Вітровка має капюшон для додаткового захисту від вітру та негоди.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | 57 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | двоколірний |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 61 см |
- Ціна: 1 700 ₴





