Жіночий тренч з поясом - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-31160
2 500 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Жіночий однотонний тренч із поясом — елегантна та універсальна модель для стильних міжсезонних образів. Вільний крій забезпечує комфортну посадку й дозволяє легко комбінувати тренч із різними шарами одягу.
Модель виконана з комірцем-стійкою, що додає образу стриманої вишуканості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | 79см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% полиэстер |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
- Ціна: 2 500 ₴





