Плащові штани карго з кишенями - молочний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-6613
1 370 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Плащові штани карго з кишенями — стильна та практична модель у сучасному casual-стилі. Легка плащова тканина робить їх комфортними у носінні та додає образу спортивної динамічності.
Модель має прямий фасон, пояс на резинці із зав’язками для зручної посадки та бічні кишені.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Штани |
| Довжина по бічному шву, см | M - 101см; L - 102см |
| Довжина по кроковому шву, см | M - 70см; L - 71см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | M |
| Склад тканини | 100% нэйлон |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | карго |
| Ширина по стегнах | M - 62см; L - 64см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 37см |
- Ціна: 1 370 ₴





