Однотонний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою на блискавці - кремовий цвет, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-30391
2 570 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Однотонний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою на блискавці — комфортна та стильна модель для повсякденних образів. Вільний фасон забезпечує зручність у русі та додає образу сучасної невимушеності.
Кофта застібається на блискавку та має акуратний комір, а широкі манжети на рукавах надають моделі охайного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | M - 52см; L - 53см |
| Довжина по бічному шву, см | M - 108см; L - 109см |
| Довжина по кроковому шву, см | M - 78см; L - 79см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 72см; L - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 49см; L - 50см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | M |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Колір | Кремовий |
| Ширина по стегнах | M - 56см; L - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 38см; L - 39см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 56см; L - 58см |
- Ціна: 2 570 ₴





