Однотонний вільний лонг з мереживними рукавами - чорний цвет, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-10490
900 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Однотонний вільний лонгслів з мереживними рукавами — стильна модель, що поєднує комфорт базового трикотажу та ніжні жіночні акценти. Лаконічний дизайн робить його універсальним елементом гардероба.
Лонгслів має круглу горловину та виконаний з м’якої трикотажної тканини, яка приємна до тіла.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Лонгслів |
| Довжина переду виробу, см | S - 65см; M - 65см; L — 65 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 48см; L - 49см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 48см; L - 52см |
- Ціна: 900 ₴





