Коротка футболка з широкими плечима - молочний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-261003
1 060 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Коротка футболка з широкими плечима — стильна та сучасна модель, яка підкреслює силует і додає образу виразності. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та легко поєднується з різними елементами гардероба.
Футболка має круглу горловину та опущені пройми, що створює актуальний силует із акцентом на плечі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | S - 51см; M - 52см; L - 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 37см; M - 38см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 16см; M - 17см; L - 17см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | з оборками |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 45см; L - 47см |
- Ціна: 1 060 ₴





