Постільна білизна Limasso Stonewashed 200 х 220 см Lucca Krem

- В наявності
- Код: KY-41633
3 115 ₴
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
Тип комплекта: євро
1 х Підодіяльник: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: ранфорс
Склад: 100% варена бавовна
Щільність: 145 TC (60 ниток/ см. кв.)
Виробник: Туреччина
Опис
Це витончений комплект постільної білизни від бренду Limasso, який поєднує натуральність, комфорт і делікатний дизайн.
Виконаний із вареної бавовни, комплект має м’яку, приємну на дотик текстуру з легкою природною фактурою. Такий матеріал добре пропускає повітря, не потребує прасування та стає ще ніжнішим із кожним пранням, забезпечуючи максимальний комфорт під час сну.
Дизайн представлений у спокійній пастельній гамі зі стриманим смугастим принтом, що додає інтер’єру легкості та сучасної естетики. Особливий акцент комплекту — декоративна вишивка з квітковими мотивами, виконана в теплих природних відтінках. Вона надає виробу унікальності, створює відчуття ручної роботи та підкреслює преміальний характер колекції.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями. Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна.
Спосіб виробництва даної серії дуже цікавий. Оскільки тканина ще на виробництві піддається сильній тепловій та вологій обробці, внаслідок чого відбувається її усадка, яка дає їй злегка стиснутого ефекту. Цей метод обробки тканини ще називають “прання з камінням” (stone wash). Тканина міцна та легка, не сідає, не деформується і не вимагає прасування.
Як доглядати?
- Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C.
- Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання.
- Сушити краще на свіжому повітрі.
- Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Увага!
- Колір і відтінок може відрізнятися, в залежності від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limasso |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Кремовий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | Однотонні |
- Ціна: 3 115 ₴


