Комплект постільної білизни Clasy Satin Лілове Євро

- Немає в наявності
- Код: сатін лілове_євро
2 254 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна Clasy Satin євро
Складається зі 100% бавовни.
Подвійний розмір
Комплект підковдри: 200 x 220 см
Простирадло: 240 х 260 см
Наволочка: 50 x 70 см (2)
Прати вручну або в пральній машині при температурі не вище 30°. Зберігає колір після прання, приємне на дотик. на низьких оборотах.
Сатин, виготовлений зі 100% бавовни, не прилипає до тіла і не ковзає по ліжку. На дотик сатин дуже гладкий і прохолодний, немов шовк. Але під час сну ви не замерзнете: ця тканина добре тримає тепло (краще шовку), вбирає піт і «дихає». Цю білизну можна використовувати для теплої та холодної пори року.
Через невеликі залишки товару преміальної якості наявність уточнюється після обробки замовлення менеджером. Вибачте за незручність!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОмодаПостелька |
| Країна виробник | Туреччина |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 2 254 ₴

