Трикотажна кофточка в рубчик рожево-бежева з кулісками спереду

- Немає в наявності
- Код: 2-46626
695 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трикотажна кофточка в рубчик рожево-бежева з кулісками спереду
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОмодаДомТекстиль |
| Колір | Рожевий |
| Склад | 95% бавовна, 5% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
| Тканина | Трикотаж |
| Матеріал | Трикотаж |
| Сілует | Прилеглий |
| Довжина рукава | 62,1-62,9 см |
| Артикул | 46626 |
| Ширина під проймами | S - 39 см; M - 41 см; L - 43 см |
| Параметри виробу | 55 см |
- Ціна: 695 ₴








