Укорочений в'язаний джемпер молочний у чорну смужку

- Немає в наявності
- Код: 2-102098
735 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Укорочений в'язаний джемпер молочний у чорну смужку
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | Пряжа 60% акрил, 20% вовна, 20% поліамід |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102098 |
| Довжина рукава | 50-51 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Оздоблення | оздоблення чорне |
| Параметри виробу | 47 см |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 58-59 см |
- Ціна: 735 ₴









