Жіночий трикотажний гольф у рубчик блакитний із рукавами-регланами

- Немає в наявності
- Код: 2-69033
535 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий трикотажний гольф у рубчик блакитний із рукавами-регланами
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 95% бавовна, 5% еластан |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69033 |
| Довжина рукава | S - 71,8 см; M — 72,3 см; L - 72,7 см |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри виробу | 55 см |
| Розмір | S |
| Сілует | Прилеглий |
| Тканина | Трикотаж |
| Ширина під проймами | S - 39 см; M - 41 см; L - 43 см |
- Ціна: 535 ₴










