Жіноче довге пальто бежеве з рукавами-регланами

- Немає в наявності
- Код: 2-46696
3 365 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче довге пальто бежеве з рукавами-регланами
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 46696 |
| Довжина рукава | S - 76,2 см; M - 76,8 см; L - 77,3 см |
| Матеріал | Кашемір |
| Параметри виробу | S - 121 см; M - 122 см; L - 123 см |
| Розмір | M |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Тканина | Кашемір |
| Ширина по стегнах | S - 59 см; M - 61 см; L - 63 см |
| Ширина по талії | S - 58 см; M - 60 см; L - 62 см |
| Ширина під проймами | S - 58 см; M - 60 см; L - 62 см |
- Ціна: 3 365 ₴










