Жіноча куртка кольору електрик стьобана ромбами

- Немає в наявності
- Код: 2-46695
2 165 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча куртка кольору електрик стьобана ромбами
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОмодаДомТекстиль |
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L-XL |
| Параметри виробу | 86 см — спереду; 87 см — ззаду |
| Тканина | Плащовка |
| Матеріал | Плащівка; Утеплювач — синтепон 100 |
| Сілует | Прямий |
| Довжина рукава | 53 см |
| Артикул | 46695 |
| Ширина під проймами | S-M - 54 см; L-ХL - 58 см |
| Малюнок тканини | ромб |
- Ціна: 2 165 ₴










