Укорочений в`язаний джемпер темно-коричневий з косичками

- Немає в наявності
- Код: 2-102076
795 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Укорочений в`язаний джемпер темно-коричневий з косичками
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОмодаДомТекстиль |
| Колір | Коричневий |
| Склад | 60% акрил, 20% вовна, 20% поліамід |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Матеріал | Пряжа |
| Довжина рукава | 69-73 см |
| Артикул | 102076 |
| Ширина під проймами | 41-43 см |
| Параметри виробу | 54 см |
- Ціна: 795 ₴









