В'язаний жіночий джемпер молочний у світло-зелену смужку під зебру

- Немає в наявності
- Код: 2-200214
1 095 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В'язаний жіночий джемпер молочний у світло-зелену смужку під зебру
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 60% акрил, 20% вовна, 20% поліамід |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200214 |
| Довжина рукава | 56 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Оздоблення | оздоблення чорне |
| Параметри виробу | 62 см |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 53 см |
- Ціна: 1 095 ₴








