Коротка стьобана куртка жіноча на запах біла з блиском

- Немає в наявності
- Код: 2-46637
1 595 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коротка стьобана куртка жіноча на запах біла з блиском
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 46637 |
| Довжина рукава | S-M — 77,6 см; L-XL - 78,2 см |
| Матеріал | Плащівка |
| Параметри виробу | 75 см — спереду; 77 см — ззаду |
| Розмір | S-M |
| Малюнок тканини | ромб |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Тканина | Плащовка |
| Ширина під проймами | S-M - 57 см; L-ХL - 61 см |
- Ціна: 1 595 ₴





