Жіноча шуба teddy bear з екохутра карамельна

- Немає в наявності
- Код: 2-46687
2 735 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шуба teddy bear з екохутра карамельна
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 46687 |
| Довжина рукава | S-M — 64 см; L-XL — 64,7 см |
| Матеріал | Екохутро |
| Параметри виробу | S-M — 95 см; L-ХL - 97 см |
| Розмір | S-M |
| Сілует | Прямий |
| Склад | 100% поліестер |
| Тканина | Екохутро |
| Ширина по стегнах | S-M - 58 см; L-ХL - 62 см |
| Ширина по талії | S-M - 56 см; L-ХL - 60 см |
| Ширина під проймами | S-M - 56 см; L-ХL - 60 см |
- Ціна: 2 735 ₴







