Жіночий лонгслів з розрізами на рукавах молочний в бежеву смужку

- Немає в наявності
- Код: 2-32931
595 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий лонгслів з розрізами на рукавах молочний в бежеву смужку
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Силует | Прямий |
| Склад | 95% бавовна, 5% еластан |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32931 |
| Довжина рукава | S - 55 см; M - 55,3 см; L - 55,6 см |
| Матеріал | Супрем |
| Параметри виробу | 58 см |
| Розмір | S |
| Малюнок тканини | смужка чорна |
| Тканина | Супрем |
| Ширина під проймами | S - 53 см; M - 55 см; L - 57 см |
- Ціна: 595 ₴








