Укорочена в`язана кофта oversize в сіточку чорна

- Немає в наявності
- Код: 2-200250
1 065 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Укорочена в`язана кофта oversize в сіточку чорна
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 50% хлопок, 50% акрил |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200250 |
| Довжина рукава | 53-56 см (тягнеться до 62 см) |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри виробу | 41-43 см |
| Розмір | S-M |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 56-58 см |
- Ціна: 1 065 ₴





