Жіноча демісезонна куртка у клітинку
- Немає в наявності
- Код: 3-2180
1 480 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча демісезонна куртка у клітинку
1 480 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
А ти вже готова зустрічати новий сезон стильно та комфортно? З цією модною курткою жіночою у тебе все вийде!
Модель з теплої фланелі йде на тонкій підкладці з високим коміром. Довгі рукави закінчуються трикотажними манжетами. Спереді внизу розташовані прорізні кишені з листочками. Застібається куртка спереді на металеву блискавку та кнопки. Внизу передбачений шнурок, який, за бажання, можна зав'язувати.
Такий верхній одяг доповнить образи і з джинсами, і з брюками, і з трикотажними костюмами, замовляйте через кошик сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | S - 74см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 84см; M - 85см; L - 85см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 55см; M - 55см; L - 55см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Фланель |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Весна |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | клетка |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 65см; M - 66см; L — 67 см |
- Ціна: 1 480 ₴

