Светр фактурної в'язки з ворсистої пряжі

- Немає в наявності
- Код: 3-7618
1 400 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
| Бренд | Parkkaron |
| Матеріал | В'язання |
| Стиль | Повседневный |
| Фасон | вільний |
| Склад тканини | 63% акрил, 37% полиэстер |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Тип виробів | Светр |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 89см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Клас | Середній клас |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
- Ціна: 1 400 ₴


