Джинсова куртка на гудзиках з рваним декором

- Немає в наявності
- Код: 3-0675
1 630 ₴
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
Помилково вважати, що джинсові куртки - це лише для молоді. Жінки в 30 або 40 теж можуть виглядати стильно і невимушено в джинсовій куртці, головне вибрати відповідну модель і не бояться поєднувати її зі звичним одягом.
Наша новинка йде без підкладки, має прямий фасон та рівний низ. По всій довжині виріб застібається на металеві гудзики. Особливість даної куртки - рваний декор, який доповнений потертостями. Це справжній контраст, який привертатиме увагу до вашого образу.Спереду курточку прикрашають дві кишені з листочками, а з боків - внутрішні кишені. Довгі рукави оснащені гудзиками, що дуже зручно в носінні. Тканина щільна, не тягнеться.
Стильна джинсова куртка високої якості, чудово доповнить сучасний образ жінки. Модель буде приковувати погляди і говорить про вас як про цінительку оригінальних і трохи зухвалих стильних рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джинсова куртка |
| Довжина переду виробу, см | S - 52см; M - 53см; L - 54см; XL - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 69см; M - 70см; L - 71см; XL - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 42см; M - 43см; L - 44см; XL - 44см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Джинс |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | інше |
| Фасон | прямий |
| Колір | Джинс |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см; XL - 50см |
- Ціна: 1 630 ₴









