Короткий джемпер із рваними краями

- Немає в наявності
- Код: 3-1226
1 100 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ти любиш бути на модній хвилі, тобі точно потрібен цей однотонний джемпер. Його оригінальний дизайн урізноманітнить звичні образи.
Ця модель привертає увагу своїм незвичайним декором у вигляді рваних елементів по низу довгих рукавів та прямого низу. Пройми в кофті опущені, кругла горловина доповнена окантовкою.
В'язані модні кофти від інтернет-магазину LUREX поєднують у собі найсвіжіші тренди за вигідними цінами, замовляйте!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип виробів | Джемпер |
| Довжина переду виробу, см | 37 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Міжнародний розмір | L |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 83% бавовна, 17% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | ажурне в'язання |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | укорочений |
| Колір | Зелений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
- Ціна: 1 100 ₴








