Постільна білизна Altinbasak Satin 200 х 220 см Vegas Lacivert

- Немає в наявності
- Код: KY-31467
2 830 ₴
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
Деталі:
Тип комплекта: євро
1 х Підодіяльник: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
4 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: сатин
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Натуральний комплект із якісної 100% бавовни від бренду Altinbasak – практичний вибір для спальні.
Пропонуємо комплект постільної білизни сатиновий класу люкс. Комплект пошитий з турецького сатину, а турецькі тканини, як відомо, краще за інших відповідають двом основним чинникам – це ціна і якість.
Тканина
Сатин – ідеальна тканина для пошиття багатьох типів виробів, від одягу до постільної білизни. Технологічно сатин виготовляють шляхом подвійного переплетення бавовняних натуральних ниток, в зв’язку з чим тканина має право називатися екологічною. Одержуване полотно досить щільне, однак незважаючи на це має шовковисту структуру і глянсовий блиск. Саме за зовнішні властивості сатин так поважаємо.
Властивості
Дана тканина проходить процес мерсеризації, після чого у бавовни з’являються нові властивості:
1. Така пряжа набуває невеликий, благородний блиск.
2. При фарбуванні її кольори виходять яскраві, насичені і дуже стійкі.
3. Така бавовна добре вбирає вологу.
4.Пряжа міцніша звичайної – великий плюс, так як звичайна бавовна не є особливо міцною тканиною.
5. Вироби з таких тканин майже не мнуться і не піддаються усадці при пранні.
6. На дотик тканина дуже м’яка і шовковиста.
Догляд за білизною
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано змінювати постільну білизну два раза в місяць.
Увага!
- На відмінно від інших магазинів в Україні, ми можемо гарантувати якість і оригінальність продукції, а також найкращу ціну на ринку, оскільки є імпортерами Altinbasak®.
- Колір і відтінок може відрізнятися, в залежності від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altinbasak |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Синій |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Тип сировини | Натуральне |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Двоспальний Євро |
- Ціна: 2 830 ₴









