Скатертина Ayd Pinarcan Meva 160×220 см + 8 серветок, ранер

- Немає в наявності
- Код: KY-33168
1 202 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі Розміри:довжина: 160 см.ширина: 220 см.Матеріал: жакардКолір: кремовийФорма: прямокутнаКількість серветок: 8 шт.Виробник: ТуреччинаУпаковка: фірмова коробкаКороткий описПредставляємо красиву жакардову скатертину Meva турецької фабрики Ayd Pinarcan з ранером, серветками.Скатертина чудово прикрасить інтер'єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливий шарм. У неї розкішний вигляд, м'якість та блиск. У поєднанні з серветками вона особливо гарна та прекрасна.Доповненням до скатертини є ранер, який не лише прикрашає стіл, а й захищає його. Ранер може бути елементом декору. На нього ставляться тарілки і кладуться столове приладдя, яке захищає стільницю від пошкоджень і плям. Зараз дуже популярний варіант - це класти доріжки поперек столу, якраз для сервірування на двох персон, що сидять навпроти одного. Покладіть ранер разом зі скатертиною, свічками та серветками, запаліть свічки та насолоджуйтесь приємною вечерею.Форма прямокутна представлена в ніжному кремовому кольорі. Красива святкова скатертина стане окрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком.Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки.Ми гарантуємо:• 100 % оригінальності продукції;• повернення / обмін товару в разі браку;• повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов.МатеріалЖакард – це тканина з візерунком, яка утворюється при переплетенні основних ниток. Складно, дорого і багато – ось, які епітети приходять в голову, коли дивишся на цю дивовижну тканину, яка скоріше нагадує казковий гобелен, ніж звичайний матеріал.Переваги жакардаМіцність – адже зазвичай жакард має щільність близько 250 г/м2.Довговічність – нитки матеріалу дуже щільно переплетені між собою, що позитивно позначається на якості кінцевого виробу. До того ж, при переплетенні нитки ще й перекручуються. Саме тому при розтягуванні петлі не розпускаються.Мала питома вага – матеріал, незважаючи на свою жорсткість, є дуже легким.Стійкість до перепадів температур – на відміну від багатьох шляхетних тканин, жакард ніяк не страждає від зміни температурного режиму.Зносостійкість – жакард протистоїть стиранню, адже при механічному впливі нитки не ламаються.ДоглядПрати тканину можна в делікатному режимі при температурі 30 ° С. Сильно віджимати вироби не рекомендується. Краще дозволити воді мимовільно стекти.Увага!** Колір і відтінок може відрізнятися, в залежності від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AYD |
| Кількість серветок | 8 шт. |
| Кільця для серветок | 8 шт. |
| Матеріал | Жаккард |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Подарункова упаковка | Так |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Скатертина |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Колір | Кремовий |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 35 см |
| Ширина серветки | 35 см |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 160 см |
| Ширина скатертини | 220 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
- Ціна: 1 202 ₴

