Двостороння стьобана жилетка на блискавці — салатовий колір, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-9083
369 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Жилет |
| Довжина переду виробу, см | S - 48см; M - 49см; L - 50см |
| Довжина по спинці, см | S - 56см; M - 57см; L - 58см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | M |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% полиэстер |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | двоколірний |
| Фасон | укорочений |
| Ширина по низу, см | S - 49см; M - 51см; L - 53см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
- Ціна: 369 ₴








