Укорочена жіноча кофта з блискавкою на горловині - фуксія колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-3833
930 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Максимум комфорту та затишку тобі забезпечить ця модна жіноча кофта від LUREX!
У моделі пройми опущені, рукави довгі, широкі, краї низу прямі. Кругла горловина обшита коміром з одинарної в'язки і спереду доповнена короткою функціональною блискавкою. in.ua/catalogue">каталогу сайту та оформляй замовлення через кошик!
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Фуксія |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 46 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Машинне в'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | укорочений |
| Ширина по низу, см | 47 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
- Ціна: 930 ₴






