Укорочене двобортне жіноче пальто - бежевий колір, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-09243
2 080 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Вид пальто | Двобортне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Пальто |
| Довжина виробу, см | 79см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 37 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Букле |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 80% віскоза, 15% поліестер, 5% еластан |
| Стиль | Класичний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
- Ціна: 2 080 ₴








