Жіноча в`язана кофта в велику сітку темно-бордова

- Немає в наявності
- Код: 2-102145
1 095 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча в`язана кофта в велику сітку темно-бордова
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 89% акрил, 9,5% поліестер, 1,5% еластан |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102145 |
| Довжина рукава | 48-50 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри виробу | 49-51 см |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 57-58 см |
- Ціна: 1 095 ₴






